Registrovať

Košík

0
0.00 €

Výrobcovia

Newsletter

Pokiaľ chcete prímať informácie o najnovších výrobkoch a ponukách, zadajte svoj e-mail.

ALCA PLAST

Spoločnosť Alcaplast bola založená v roku 1998 ako rodinná česká firma. V súčasnosti má 6 dcérskych spoločností v zahraničí a exportuje do viac ako 40 krajín sveta. Alcaplast je najväčším výrobcom sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe, vyrába viac ako 580 výrobkov - ventily, sifóny, moduly, žľaby, vpusty, WC sedátka a ďalší sortiment.

Vo filozofii spoločnosti zohráva kvalita a dizajn kľúčovú úlohu. Prémiová značka ALCA predstavuje rad krásnych výrobkov s vysokou úžitkovou hodnotou. Alcaplast je tvorcom nových trendov v sanitárnej technike. Naša spolupráca s poprednými českými dizajnérmi pri tvorbe nových výrobkových radov priniesla rad ocenení, napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačidiel FLAT.


Výrobky Alcaplast nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcaplast kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým než produkty Alcaplast opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu.

Vytvárať výrobky, ktoré spoľahlivo fungujú, spĺňajú požiadavky zákazníkov a obohacujú kvalitu života, je cieľom spoločnosti Alcaplast.

Firma Alca plast patrí medzi partnery Asociácie odborných velkoobchodôv.
Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Súhlasím