Registrovať

Košík

0
0.00 €

Výrobcovia

Newsletter

Pokiaľ chcete prímať informácie o najnovších výrobkoch a ponukách, zadajte svoj e-mail.

CATA

Španielská spoločnosť CATA ELECTRODOMÉSTICOS, S.L, so sídlom v Barcelone bola založená v roku 1947.

V roku 2007 oslávila už 60. výročie svojej činnosti.
Spoločnosť sa zameriava na výrobu vzduchotechnických zariadení najmä pre domácnosti a je schopná predostrieť v uvedenej oblasti komplexnú ponuku.

CATA má mimoriadne širokú ponuku kuchynských digestorov, vinoték, kuchynských sporákov, várnych dosiek, vodovodných batérií, kuchynských drezov a ďalších zariadení s moderným dizajnom a vynikajúcimi technickými parametrami.

 

Bohatá je aj ponuka spoločnosti v oblasti kúpeľňových ventilátorov. Mimoriadne obľúbený je aj posledný rad sklenených ventilátorov E GLASS.

 

Niekoľko rokov naspäť mala CATA najširšiu ponuku a najlepšie ceny stropných ventilátorov a vykurovacích zariadení. Vzdala sa však sezónneho tovaru, nakoľko postupne kúpila a upravila výrobný program ďalších značiek - NODOR, APELSON  a v roku 2014 aj FAGOR.


Spotrebiče CATA si získali obľúbenosť vo viac ako 80 krajinách sveta. Kvalita je garantovaná medzinárodnou certifikáciou ISO 9001. Všetky výrobky CATA spĺňajú direktívu 2002/95/ES RoHS (pri výrobe se nepoužívajú materiály obsahujúce zakázané nebezpečné látky).

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Súhlasím