Registrovať

Košík

0
0.00 €

Výrobcovia

Newsletter

Pokiaľ chcete prímať informácie o najnovších výrobkoch a ponukách, zadajte svoj e-mail.

EGGER

Spoločnosť EGGER ponúka široký sortiment laminátových podláh a korkových podláh, ktorý sa vyznačuje svojou robusnosťou a dlhou životnosťou. Výrobné portfólio obsahuje širokú paletu rôznorodých dekórov a podľa týchto dekórov zladených so štruktúrov v rôznych formátoch.

Laminátové podlahy EGGER sa vyznačujú mnohými znakmi kvality:

Ako dizajnové výrobky zvládajú laminátové podlahy tempo našej doby. Dizajnéri tejto kolekcie pracujú podľa súčasných trendov a vaším záujmom prispôsobili šírku produktov a dekorov.

Laminátové podlahy sa vyznačujú nielen lákavým vzhľadom , ich povrch je veľmi kvalitne spracovaný, ľahko sa udržiava a je vhodný pre alergikov.

Laminátové podlahy sa výrábajú v nemeckých fabrikách v mestách Brilon a Wismar. Označenie „Made in Germany“ označuje vysokú kvalitu, certifikované procesy a udržiteľnosť vývoja.

Laminátové podlahy aqua+ prinášajú vdáka svojím vlastnostiam otimálne možnosti využitia v kuchyniach, kúpelniach, vo vhcodoch a v chodbách. Laminátová podlaha EGGER je vhodná na požitie do vlkého prostredia!

Laminátové podlahy sa vďaka novému typu spoja UNIFIT veľmi rýchlo pokladajú ale dajú sa rovnako rýchlo a jednoducho demontovať. Pritom musia však niečo vydržať. Vďaka robusnému povrchu sú odolné proti oderu, poškrábaniu a vode.

Laminátové podlahy sú výrobky pri výrobe korých sa používa priemyslové rezivo a odrezky certifikované PEFC. Neobsahujú ani PVC, ani zmäkčovadlá a je moné ich kompletne recyklovať.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Súhlasím