Registrovať

Košík

0
0.00 €

Výrobcovia

Newsletter

Pokiaľ chcete prímať informácie o najnovších výrobkoch a ponukách, zadajte svoj e-mail.

MARMY

Umývadlo od MARMY môže byť už zajtra vo Vašej kúpeľni!

Unikátny dizajn v oblasti kúpeľňových zariadení. U nás nájdete nasledovné produkty v klasickom aj v modernom štýle: výrobky z liateho mramoru, umývadlá, dvojumývadlá, vane, rohové umývadlá a umývadielka. V záujme jednoduchšieho výberu sú výrobky členené podľa rozmeru.

Čo je to vlastne liaty mramor?

Výrobky liate z mletého umelého kameňa dávajú možnosti na vytváranie špeciálnych foriem, unikátnych farieb a zvláštnych povrchov. Povrch liateho mramoru ľudia často zamieňajú s pravou žulou, nakoľko jeho vzhľad a hmat je na nerozoznanie podobný prírodnému kameňu. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou liateho mramoru je, že aj v prípade inštalácie vo veľkých rozmeroch a zvláštnom prevedení má vysokú pevnosť, v porovnaní s keramikou, jeho povrch je dokonca oveľa odolnejší.

Pri výrobe pálených umývadiel s glazúrou sa vytvárajú drobné trhliny, v ktorých sa po určitom čase usadzujú nečistoty, a tým pádom sa umývadlo prefarbuje. V prípade umývadiel MARMY je povrch v celku homogénny, preto sa nečistota neusadzuje, a umývadlo sa ani po rokoch neprefarbí a nestráca lesk. Umývadlá MARMY zostanú pri vhodnej údržbe aj po 10 rokov ako nové. Preto náš slogen znie: "MARMY, umývadlo na celý život."

Hlavnými odberateľmi sanity MARMY boli doteraz poprední svetoví výrobcovia kúpeľňového nábytku, ktorí nasledujúc nové trendy mali stále novšie nároky a požiadavky voči výrobe a návrhov našich umývadiel. Vyrábame tie najunikátnejšie umývadlá na svete, a to nielen v tvaroch, ale aj z technických hľadísk.

V uplynulých 3 rokoch prešla naša technológia veľkým počtom inovácií, a zrealizovali sme výrobu početných modelov vyslovene pre tých klientov, ktorí si-namiesto klasického kúpeľňového nábytku-plánovali navrhnúť kúpeľňu podľa svojich vlastných predstáv.

Švédske návrhárske centrum a výroba v rámci EU nám poskytujú možnosť, aby sme prakticky v priebehu niekoľkých týždňov mohli zrealizovať takmer akúkoľvek predstavu alebo návrh. Výroba nábytku je certifikovaná podľa ISO 9001, ASA a TUV.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Súhlasím