×

Alcadrain Odtokový systém pre zabudovanie do steny - kryt je súčasťou balenia odtokového systému SPA

Výrobca: Alca

Tento systém je určený pre zabudovanie do steny. Do odtokového otvoru je vložený kryt, který je súčasťou obkladu steny. Kryt je buď plný v prevedení lesk alebo mat, alebo je prispôsobený na vloženie obkladu. Voda steká do žľabu len medzerou medzi okrajom dlažby a krytom odtokového systému. Systém je svojim umiestnením vhodný do priestorov určených pre pohyb vyššieho počtu osôb – bazénov, kúpeľov a wellnes centier.

Výhodou žľabov ALCA je vysoký prietok vody (60 l/min), dokonale čistiteľný sifón, mimo oblasť mechanického namáhania, komplexná ponuka technického a designového riešenia, nadštandardné príslušenstvo. 

KRYT SYSTÉMU SPA Kryt je ľahko vyberateľný. Vďaka tomu je možné jednoduché čistenie celého systému. Je tiež nastavitelný, čo dovoľuje Použitie rôznych šírok obkladov.
Šírka koryta žľabu je 60 mm.

EDEN
nerez lesklý
EDEN
 
SHADE
nerez matný
SHADE
 
TWIN
pre vloženie obkladu
TWIN

ALCA LIGHT -  je osvetlenie odtokovéhp systému SPA pomocou LED pásiku, který je z výroby zabudovaný v tele vtoku. Pracuje s rovnakým napätím 12 V.
V ponuke sú základné farby, vrátane varianty RAINBOW, ktorá umožňuje plynulé striedanie farieb a je diaľkovo ovládateľná.

Produkty modelovej rady

Objednajte si vizualizáciu vašej novej kúpeľne

Poradíme vám nielen s výberom zariadenia, ale pripravíme pre vás aj jej vizualizáciu

Zistite viac