×

HANSGROHE Focus

Výrobca: HANSGROHE

hansgrohe Focus: kúpeľňové batérie s čistými líniami a nadčasovým pekným vzhľadom

Špičkový komfort za atraktívnu cenu: toto ponúka kúpeľňový rad hansgrohe Focus. Batérie pre umývadlo, vaňu, sprchu a bidet sa dajú nadčasovo a celistvo integrovať do vašej každodennej rutiny. Vďaka svojim krivkám príjemným na dotyk a ergonomickej páke sa skutočne dobre používajú.

Každodenné príjemné prekvapenie

Vďaka konzistentnému dizajnovému jazyku a prémiovej kvalite posúvajú batérie Focus vašu kúpeľňu na vyššiu úroveň. Typickými prvkami radu Focus sú čisté línie a plochý dizajn. Dynamický profil a hladké krivky na výtoku a páke rozhodne podčiarkujú kvalitu. Všetky batérie Focus sú vybavené keramickou kartušou a chránené vysokolesklým chrómovým povrchom, takže si svoj produkt môžete užívať ešte dlhú dobu. Tým sa vyznačuje kvalita značky hansgrohe – že vidíte a cítite. Každý jeden deň

.

Efektívne z hľadiska nákladov – aj pokiaľ ide o spotrebu vody a energie 

Batérie hansgrohe Focus vynikajú aj v úspore vody: vstavaná technológia EcoSmart automaticky obmedzuje prietok vody na 5 l/min. To znižuje dosah na životné prostredie a na vašu peňaženku bez toho, aby ste si museli odopierať potešenie z vody. V prípade umývadlových batérií Focus s funkciou CoolStart šetríte energiu tiež: spočiatku tečie len studená voda, takže vaše potrubia sa zbytočne nenaplnia teplou vodou. Teplá voda sa primieša len vtedy, keď zámerne otočíte pákou doľava.

hansgrohe Focus pre umývadlá a bidety 

hansgrohe Focus prináša do vašej kúpeľne koncept ComfortZone . Táto páková umývadlová batéria je k dispozícii v rôznych výškach výtoku – od 70 do 230 mm. Vďaka tomu máte vítaný dodatočný priestor na manipuláciu, dokonale prispôsobený vášmu umývadlu a vašim požiadavkám. Napríklad malá batéria na umývanie rúk v hosťovskom WC, jedna zo stredne veľkých verzií pre každodennú starostlivosť alebo vysoká batéria na umývanie vlasov. Mimoriadne pohodlné: štíhlejší model s otočným výtokom a výškou výtoku 240 mm a elektronickou umývadlová batéria. Bidetová batéria je vybavená nastaviteľným guľovým kĺbom a prevzdušňovačom.

hansgrohe Focus k vaniam a do spŕch

Vysokokvalitný dizajn kúpeľňového radu Focus sa prejavuje konzistentne. Bez ohľadu na to, či hľadáte verziu pre nadomietkovú inštaláciu, ktorá sa rýchlo inštaluje, alebo priestorovo úsporné podomietkové riešenie: overená kvalita značky hansgrohe je vždy súčasťou balenia.

Produkty modelovej rady

Objednajte si vizualizáciu vašej novej kúpeľne

Poradíme vám nielen s výberom zariadenia, ale pripravíme pre vás aj jej vizualizáciu

Zistite viac