×

HANSGROHE Focus M41

Výrobca: HANSGROHE

Maximálne pohodlie pre ľudí, ktorí si uvedomujú hodnotu za peniaze

Štíhle a minimalistické moderné jednopákové batérie radu Focus M41 sa nad umývadlom vynímajú. Sú plné praktických funkcií, dajú sa otáčať a vyťahovať až o 76 cm. Aj modely s vysokým výtokom a dlhou rukoväťou sa perfektne hodia pre vašu každodennú kuchynskú prácu. Ale to nie je všetko: ručná sprška s extra sprchovým prúdom na modeli Focus M41 v okamihu zbaví vaše suroviny nečistôt. Tento všestranný pomocník ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. Je potrebné ho vidieť, aby ste uverili.

Viac priestoru na pohyb = pôsobivejší produkt

Samotnývysoký otočný výtok vytvára vzácny priestor medzi výtokom a drezom: aj veľké hrnce a vysoké vázy je možné ľahko naplniť prostredníctvom ComfortZone až do výšky 280 mm. Vďaka otočným plochám od 110 do 150 a až do 360 stupňov môžete vodu kedykoľvek nasmerovať tam, kde ju potrebujete.

Mimoriadne pohodlie s ručnou sprškou

Vstavaná sprška  v modeli s dvoma druhmi prúdov poskytuje ešte väčší dosah. Pre dosiahnutie vysokého stupňa flexibility je možné hadicu vytiahnuť až do vzdialenosti 76 cm, čím dosiahnete aj za pracovnú dosku. To je skvelé, ak potrebujete, povedzme, naplniť ťažké nádoby alebo kvetináče bez toho, aby ste ich museli premiestňovať. Príjemnejší pocit: sprchová hadica je uložená v telese sBox, ktoré je nainštalované v spodne skrinke. Pocítite to okamžite: sBox umožňuje spršku skutočne ľahko vytiahnuť. A rovnako elegantne ju po použití zasunúť späť. Magnetický držiak zaisťuje, že sa sprcha vráti do stabilnej stredovej polohy vo výtoku batérie (magnetický držiak MagFit).

Praktické: máte na výber z dvoch druhov prúdov

Vyberte si pri modeli Focus M41 jeden z dvoch druhov prúdu stlačením tlačidla: krištáľovo čistý prúd vody naplní nádoby presne a rýchlo, zatiaľ čo sprchový prúd je ideálny na prípravné práce a čistenie. Prepínacie tlačidlo na výtoku umožňuje zvoliť si vhodný prúd okamžite.

Moderný dizajn vhodný pre akékoľvek prostredie

Batéria Focus M41 harmonicky ladí s modernými kuchyňami a lineárnym dizajnom – aj keď sa rozhodnete pre variant s montážou na stenu. Okrem klasickej chrómovej verzie je rad k dispozícii aj v teplo pôsobiacej lesklej povrchovej úprave vzhľadu nehrdzavejúcej ocele. Plochá rukoväť je pripravená na použitie a v ruke sa skvelo drží. Praktická vlastnosť: rukoväť je možné umiestniť vľavo alebo vpravo podľa vašich preferencií. Vertikálny dizajn mnohých modelov možno použiť aj blízko steny, kde je priestor obmedzený.

Produkty modelovej rady

Objednajte si vizualizáciu vašej novej kúpeľne

Poradíme vám nielen s výberom zariadenia, ale pripravíme pre vás aj jej vizualizáciu

Zistite viac